REKONŠTRUKČNÉ PRÁCE

Splníme predstavy o rekonštrukcií aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi. V našom portfóliu sa nachádzajú aj kompletné rekonštrukcie bytov, domov a firiem, či len kúpeľní, kuchýň alebo iných častí nehnuteľností. Naše služby zahŕňajú búracie práce, prácu so stavebným odpadom, prípravu elektroinštalácií, vodoinštalácií, osekanie kachličiek, opravenie stien, pokladanie podláh, vypratanie pôvodného nábytku či montážne práce. V podstate všetko, čo môže Váš novo-prerobený dom, byt či firma potrebovať od A-Z.

Rekonštrukcie, či práce na holo byte sú pre našich profesionálnych majstrov niečo, čo robia dlhé roky, vždy k najväčšej spokojnosti zákazníka. Vždy odvedú svoju prácu tak, akoby ju odviedli vo vlastnom. Čas, ktorý u Vás strávia a cena ich práce je rôzna podľa veľkosti či rôznych iných faktorov, preto Vám môžeme poskytnúť tieto informácie až po osobnej obhliadke priestoru.

Pre objednávku rekonštrukcie nás neváhajte kontaktovať:

rekonstrukcie bratislava prerabka

REKONŠTRUKCIE

Kompletné rekonštrukcie bytov, domov či firiem, alebo len individuálnych častí bytu je presne to, na čo sa špecializujeme. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam zvládneme všetko od búracích prác, cez jednotlivé časti ako montáž vane, pokladanie kachličiek, výmenu okien, stierkovanie, maľovanie až po kompletné rekoštrukcie či stavbu nehnuteľností. Naše skúsenosti radi využijeme práve u Vás.

Cena na vyžiadanierekonštrukcia kuchyne

REKONŠTRUKCIE

Má už Vaša kuchynská linka čo to za sebou, prestala Vás baviť, zmenil sa trend ? Na rekonštrukcie kuchýňnaši majstrinajlepší. Starú linku demontujú a novú namontujú precízne a rýchlo k Vašej maximálnej spokojnosti. Zapojenie vody či sporáku je samozrejmosťou, odvoz starých spotrebičov vieme tiež vyriešiť za Vás. S nami bude Vaša nová kuchyňa miesto, z ktorého sa nebudete chcieť pohnúť.

Cena na vyžiadanieprerabka kuchyne rekonstrukcia montáž kuchynskej linky
prerabka kupelne bratislava

Prerábka kúpeľne

REKONŠTRUKCIE

Prerábka kúpeľne čas od času príde na každého. V takomto prípade hľadáte niekoho spoľahlivého, kto Vám Vašu novú kúpeľňu precízne zrekonštuuje. Naši profesionálny majstri si hravo poradia so všetkým, čo si len môžte predstaviť. Rekonštrukcia kúpeľne sa nezaobíde bez dôslednej obhliadky kde si objasníme všetky Vaše predstavy a postup realizácie. Po obhliadke vypracujeme férovú cenovú ponuku a realizácia Vašej vysnívanej kúpeľne môže začať.

Cena na vyžiadanieremeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop