MONTÁŽ NÁBYTKU

Kúpili ste si nový nábytok, posteľ, kuchyňu, kuchynskú linku, skrine, obývacie steny alebo kancelársky nábytok? Nechajte montáže všetkých druhov a doplnkov na našich profesionálnych remeselníkov. Montáž nábytku je výborná služba pre domácnosť, ale aj firmy, ktoré toho potrebujú viac.

Väčšina výrobcov nábytku síce spolu s tovarom dodá aj montážny návod, avšak nie každý návod je zrozumiteľne zosumarizovaný a v takom prípade sa Vám doma práve objavila iba nepoužiteľná kopa dreva. Niektorí predajcovia Vám dokonca dokážu sprostredkovať alebo zabezpečiť aj montáž nábytku, ktorý ste si u nich zakúpili, avšak kvalita niektorých montáží môže byť rôzna. Často viete povedať aj z vlastných skúseností, že dvierka na poličke máte krivo. Pri spolupráci s nami sa Vám takéto niečo nestane.

Kvalitná montáž za rozumnú cenu v celom Bratislavskom a Trnavskom kraji. Spoľahliví a overení remeselníci sú tu k Vašim službám, nech potrebujete zmontovať čokoľvek. Nie v každej domácnosti, či firme sa nájde človek, ktorý má remeslo v rukách. Stačí zavolať na naše telefónne číslo a pomôžeme Vám so všetkým, na čo len pomyslíte.

Pre objednanie montáže nás neváhajte kontaktovať:

montaz nabytku bratislava

MONTÁŽNE PRÁCE

Montáž nábytku, garníži, políc, vŕtanie, uchopenie, zavesenie, montáž kuchynskej linky, dverí, zárubní a všetky drobné práce vo vašej domácnosti.

Cena na vyžiadaniemontáž tv na stenu

Montáž TV je naša hlavná služba, ktorú kombinujeme s ďalšími, pre ešte dokonalejší vzhľad Vašej izby pri kúpe nového televízoru. Od výberu držiaku cez montáž až po schovanie káblov to môžete nechať na nás. O odvoz starej TV sa samozrejme postaráme. Táto služba je komplexná, teda urobíme všetko od A-Z.

Cena na vyžiadaniemontáž tv

prerabka kuchyne rekonstrukcia montáž kuchynskej linky

MONTÁŽ KUCHYNSKEJ LINKY

Montáž kuchynskej linky, demontáž, zapojenie spotrebičov, odvoz spotrebičov… Jednoducho všetko, čo môžete potrebovať, bez námahy a stresu.

Cena na vyžiadanieČO VŠETKO MONTUJEME ?

vsetky-sluzby

VŠETKY DRUHY

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop