ZÁHRADNÉ PRÁCE

S pomocou nášho profesionálneho náradia a rokmi praxe Vám vieme zabezpečiť výstavbu alebo rekonštrukciu všetkého, čo len vo Vašej záhrade môžete nájsť. Naši profesionáli Vám poradia aj s výberom vhodného materiálu či náteru do Vašej záhrady. Ak by ste mali svoju vlastnú predstavu naši ochotní majstri sú pripravení individuálne zrealizovať všetky Vaše priania.

Vonkajším sedením nepotešíte len seba, ale aj svoju rodinu a blízkych. Vaše rodinné večeri môžu nabrať nový rozmer pri dobrom jedle či pití na Vašej novej terase.

Úložný priestor na kosačku či iné náradie do záhrady? Nemusíte mať obavy, aj Vaše rozmanité predstavy splníme na výbornú. Rekonštrukciou Vašej novej letnej kuchyne či kôlne nielenže pohladíte svoju dušu, ale aj Vašej záhrade vdýchnete nový život.

Okrem iného, ponúkame taktiež služby v oblasti starostlivosti o záhradu, výsadbu nových rastlín či vyrovnávanie terénu.

Pomôžeme Vám so všetkým čo môžete vo Vašej záhrade potrebovať. O odvoz a likvidáciu bioodpadu z Vašej záhrady sa samozrejme postaráme.

Pre objednávku tejto služby nás neváhajte kontaktovať:

zahradne prace hodinovy manzel stavba altánku

ZÁHRADNÉ PRÁCE

Stavba altánku / prístrešku / terasy, záhradného domčeku, kôlne, letnej kuchyne

Anglický trávnik, siaty trávnik, vyrovnanie terénu, okrasné záhrady, skalky, výsadba rastlín, výškový obrez stromov, kompletná údržba záhrady

Kamenný múr bez malty, obrubníky, suchý múrik

Kosenie, odvoz a likvidácia bioodpadu

Cena na vyžiadanieZÁVLAHA A ČERPADLÁ

Montáž, údržba a zazimovanie závlahového systému
Montáž a údržba domácich ako aj premyselných vodární

Cena na vyžiadaniečerpadlá
asfaltovanie-prijazdovej-cesty

Asfaltovanie

Asfaltovanie príjazdovej cesty, garáže či parkovacieho státia a rôzne väčšie a menšie asfaltovacie práce. Naša stránka Vám ponúka prvotriedne asfaltovacie práce, ktoré zabezpečujú dlhodobú odolnosť a estetický vzhľad. S množstvom spokojných zákazníkov a rokmi skúseností sme experti na asfaltovanie príjazdových ciest, parkovísk, chodníkov, a ďalších ploch. Používame len najkvalitnejšie materiály a moderné technológie pre asfaltové práce, čím zaručujeme vysokú odolnosť proti opotrebeniu a poveternostným vplyvom. Naša ponuka asfaltovania zahŕňa komplexný servis od návrhu po realizáciu, vrátane poradenstva a údržby. Vyberte si naše služby asfaltovania a užívajte si hladkú a bezpečnú cestu každý deň!

Cena na vyžiadanievýkopové práce

Výkopové práce sú kameňom úspechu každej stavby. Radi Vám tento úspech spríjemníme naším profesionálnym tímom, ktorý si poradí so všetkým, čo budete potrebovať. Ponúkame ako bagrovanie, tak zarovnanie, úpravu a stabilizáciu terénu. Radi ponúkneme aj výkopové práce pre novú kanalizáciu či vodovod či prípadné búracie práce a odstránenie stavieb. Všetko, samozrejme, pod jednou strechou.

Cena na vyžiadanievykopove-prace-doma

vrtanie-studni-bratislava-dunajska-streda-galanta

vŕtanie studne

Vŕtanie studní a všetko čo tento proces vyžaduje zvládnete s nami. Kedykoľvek potrebujete novú studňu či pravidelnú údržbu sme tu pre Vás v celom Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Cena na vyžiadanieBazény

Vytvorenie murovaného bazéna je kľúčové pre tých, ktorí túžia po osobnom relaxačnom raji priamo vo svojom dvore. Naša spoločnosť je tu, aby vám pomohla s každým krokom v tomto procese – od vykopania miesta až po dokončenie inštalácie filtrácie. Naši skúsení odborníci vám zabezpečia kvalitné a spoľahlivé služby, aby váš nový bazén bol nielen krásny, ale aj funkčný a bezproblémový po dlhé roky.

Sme presvedčení, že každý krok vytvorenia vášho bazéna je dôležitý. Preto sa venujeme pozornosť nielen samotnej konštrukcii bazéna, ale aj kvalitnej inštalácii filtračného systému. S použitím najmodernejších technológií a materiálov zabezpečujeme optimálnu čistotu vody vo vašom bazéne počas celej sezóny.

Váš nový bazén v prípade záujmu aj zastrešíme.

Cena na vyžiadaniebetonovanie-zakladu-na-bazen

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop