ČERPADLÁ A ZÁVLAHA

V našej šikorej škále ponúkaných služieb sa tiež nachádza aj technik na servis, opravu, údržbu a montáž čerpadiel na studničnú vodu.

Montujeme a servisujeme ako domáce vodárne, ktoré sú ovládané jednoduchým tlakovým spínačom, tak aj veľké priemyselné zariadenia so sofistikovanými systémami riadenými frekvenčným meničom. Túto činnosť vykonávame ako na povrchových čerpadlách, tak aj na ponorných umiestnených vo vrtoch, kopaných, prípadne narážaných studniach, alebo nádržiach s vodou.

Servis vykonávame aj na závlahových systémoch. Takýto servis obsahuje napríklad nastavenie závlahových počítačov, kontrolu elektrických ventilov či zazimovanie závlahového systému pomocou kompresora.

Postaráme sa však samozrejme aj o všetko ostatné, čo sa spája s čerpadlami a závlahou. Teda montujeme príslušenstvo ako napríklad:
– tlakové nádoby
– mechanické filtre na čistotu vody
– mechanické magnetické filtre na zmäkčenie vody
UV lampy na dezinfekciu a na odstránenie baktérií či už z mestskej alebo studničnej vody

Pre objednávku tejto služby nás neváhajte kontaktovať:

čerpadlá

ZÁVLAHA A ČERPADLÁ

So všetkým čo môže Vaša záhrada potrebovať od montáže po zazimovanie Vášho závlahového systému Vám radi pomôžeme kedykoľvek v celom Bratislavskom a Trnavskom kraji. Údržba Vašich čerpadiel a domácich či priemyselných vodárničiek je u nás v dobrých rukách.

Cena na vyžiadanievŕtanie studne

Vŕtanie studní a všetko čo tento proces vyžaduje zvládnete s nami. Kedykoľvek potrebujete novú studňu či pravidelnú údržbu sme tu pre Vás v celom Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Cena na vyžiadanievrtanie-studni-bratislava-dunajska-streda-galanta

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop