Remeselníciba

VÁŠ PARTNER V DOMÁCNOSTI

Remeselníciba

VŠETKO ČO V DOMÁCNOSTI POTREBUJETE POD JEDNOU STRECHOU

O NÁS

Sme remeselniciba.sk, pomôžeme Vám so všetkým čo Vaša domácnosť či firma potrebuje. Naša práca nám robí radosť a preto ju robíme vždy na 100%. Pôsobíme v celom Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Naši remeselníci majú dlhoročnú prax vo všetkých službách ktoré ponúkame. Ich práca ich baví a vykonávajú ju ako u seba doma. Ich skúsenosti im pomáhajú prenášať Váš nápad do vizuálnej a praktickej podoby a všetko, čo sa môže zdať nereálne, hravo zvládnu.

Každý z našich majstrov sa špecializuje na niečo iné a vo svojom odbore má okrem skúseností aj všetky potrebné certifikáty a odborné znalosti, ktoré na vykonávanie svojej práce potrebuje.

V prípade záujmu o služby ktoré ponúkame nás možete kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo vyplnením kontaktného formuláru. Po konzultácií radi poradíme a pomôžeme so všetkým, čo budete potrebovať.

remeselniciba majstri hodinovy manzel

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

profesionalne-sluzby-domacnostiam

PROFESIONALITA

Skúsení majstri s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí Vám radi poradia a pomôžu so všetkým čo môžete potrebovať.

JEDNODUCHOSŤ

Práca s nami je efektívnejšia a jednoduchšia. Zabezpečíme materiál a hladký priebeh každej realizácie pod jednou strechou.

KVALITA

Používame len kvalitné materiály ktoré zaručia dlhotrvajúcu funkčnosť. Kvalitná práca bez kvalitných materiálov nejde dokopy.

pridajte sa k stovkám spokojných zákazníkov

POVEDALI O NÁS

remeselniciba kupelne kuchyne

Začala mi zatekať strecha a bolo nutné ju urýchlene opraviť pretože sa blížil týždeň plný dažďu. S majstrami som sa rýchlo dohodol a za nie veľké peniaze je strecha opravená. Máme naplánovanú rekonštrukciu celej strechy.

Stanislav – Dúbravka

remeselniciba kupelne kuchyne

Ako firma sme sa sťahovali do nových priestorov kde sme potrebovali postaviť kancelárske priestory zo sádrokartónu. Profesionálny prístup sa mi zapáčil, remeselníci si svoju robotu odviedli na dobre a s konečným výsledkom som veľmi spokojný. Odporúčam

Richard – Staré mesto

remeselniciba kupelne kuchyne

Pán došiel, zmontoval kuchynskú linku a na konci ešte príjemne prekvapil cenou, ktorá bola veľmi dobrá. Ukladám si kontakt a určite sa ozvem aj nabudúce.

Jozef – Ružinov

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop


SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Nájdete tu ako naše hotové realizácie tak nápady na tie Vaše