STRECHA A FASÁDA

Či už ide o rodinný dom, firmu alebo komplex budov, sme vždy pripravení Vám pomôcť. Ak sa potrebujete spoľahnúť na profesionálov s dlhoročnou praxou a zabezpečiť zateplenie, fasádne práce alebo pripraviť špecifickú kalkuláciu na rozsiahlejšiu rekonštrukciu alebo nový projekt, tak ste práve našli, čo hľadáte. Naši majstri si s Vami detailne prejdú každý krok od zadania až po dokončenie práce, o každom kroku Vás budeme informovať a vysvetľovať všetky detaily, čo by Vás mohli zaujímať. Rekonštrukcia či zateplenie nehnuteľnosti je veľká investícia. Preto Vás prevedieme cenami, výhodami či nevýhodami použitých materiálov.

Pre objednávku tejto služby nás neváhajte kontaktovať:

fasadne prace zateplenie odkvapy remeselnici bratislava

fasádne práce

Zateplenie, odkvap, fasáda, maľovanie, izolácia.

Cena na vyžiadanieMontáž strechy

Správne položená strešná krytina je predpokladom bezpečného fungovania strešného plášťa, ktorého jednotlivé časti musia do seba zapadať. Nikto predsa nechce strechu, ktorá by zatekala či prepúšťala až príliš veľa chladu. Zatekajúca strecha môže mať aj oveľa radikálnejšie následky na celom Vašom majetku. Zvlhnuté steny či plesne môžu byť ukazovateľom, že Vaša strecha potrebuje našu pomoc. Naši profesionálni majstri si hravo poradia aj s Vašou strechou. Skĺbime Vaše predstavy s praktickými riešeniami, pripravíme Vám cenovú ponuku na kompletný strešný systém, dodáme vami vybraný materiál za tie najlepšie ceny a zabezpečíme kvalitnú montáž Vašej strechy. Toto všetko a ešte viac Vám ponúkame pod jednou strechou. V prípade, že aj u Vás nastal ten čas, kedy je potrebné strechu vymeniť či zrekonštruovať, neváhajte a kontaktujte nás. Postaráme sa o to!

Cena na vyžiadaniemontaz strechy remeselnici
cistenie-strechy-bratislava-trnava

vysokotlakové čistenie

Čistenie striech, fasády či odkvapov pomocou vysokého tlaku pre krajší výzor aj staršej nehnuteľnosti.

Cena na vyžiadanieMOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop