STRECHA A FASÁDA

Či už ide o rodinný dom, firmu alebo komplex budov, sme vždy pripravení Vám pomôcť. Ak sa potrebujete spoľahnúť na profesionálov s dlhoročnou praxou a zabezpečiť zateplenie, fasádne práce alebo pripraviť špecifickú kalkuláciu na rozsiahlejšiu rekonštrukciu alebo nový projekt, tak ste práve našli, čo hľadáte. Naši majstri si s Vami detailne prejdú každý krok od zadania až po dokončenie práce, o každom kroku Vás budeme informovať a vysvetľovať všetky detaily, čo by Vás mohli zaujímať. Rekonštrukcia či zateplenie nehnuteľnosti je veľká investícia. Preto Vás prevedieme cenami, výhodami či nevýhodami použitých materiálov.

Pre objednávku tejto služby nás neváhajte kontaktovať:

fasadne prace zateplenie odkvapy remeselnici bratislava

fasádne práce

Fasádne práce zahŕňajú širokú škálu služieb zameraných na zlepšenie vzhľadu a účinnosti vašej budovy. Od zateplenia a odkvapov až po aplikáciu nových fasádnych materiálov a maľovanie, naši odborníci zabezpečia kvalitné a spoľahlivé riešenia. S dôrazom na detaily a použitím najnovších technológií sa postaráme o správnu izoláciu a ochranu vašej budovy pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. Nech už potrebujete obnoviť starú fasádu alebo vytvoriť úplne nový vzhľad, sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše ciele. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite plánovať fasádne práce s našimi profesionálnymi službami.

Cena na vyžiadanieMontáž strechy

Správne položená strešná krytina je predpokladom bezpečného fungovania strešného plášťa, ktorého jednotlivé časti musia do seba zapadať. Nikto predsa nechce strechu, ktorá by zatekala či prepúšťala až príliš veľa chladu. Zatekajúca strecha môže mať aj oveľa radikálnejšie následky na celom Vašom majetku. Zvlhnuté steny či plesne môžu byť ukazovateľom, že Vaša strecha potrebuje našu pomoc. Naši profesionálni majstri si hravo poradia aj s Vašou strechou. Skĺbime Vaše predstavy s praktickými riešeniami, pripravíme Vám cenovú ponuku na kompletný strešný systém, dodáme vami vybraný materiál za tie najlepšie ceny a zabezpečíme kvalitnú montáž Vašej strechy. Toto všetko a ešte viac Vám ponúkame pod jednou strechou. V prípade, že aj u Vás nastal ten čas, kedy je potrebné strechu vymeniť či zrekonštruovať, neváhajte a kontaktujte nás. Postaráme sa o to!

Cena na vyžiadaniemontaz strechy remeselnici

cistenie-strechy-bratislava-trnava

vysokotlakové čistenie

Vysokotlakové čistenie je účinná metóda na očistenie striech, fasád a odkvapov. Pomocou vysokého tlaku odstraňujeme nečistoty, mach, plesne a iné poveternostné stopy, čo prispieva k oživeniu vzhľadu aj staršej nehnuteľnosti. Naša profesionálna služba zabezpečuje dôkladné čistenie striech a fasád s ohľadom na kvalitu materiálov. Vysokotlakové čistenie je nielen estetickou úpravou, ale aj dôležitou údržbou, ktorá predlžuje životnosť a zabraňuje poškodeniu. Neváhajte nás kontaktovať a získajte krajší vzhľad vašej nehnuteľnosti pomocou našej spoľahlivej služby vysokotlakového čistenia. Sme tu, aby sme vašu nehnuteľnosť oživili a vrátili jej pôvodný lesk.

Cena na vyžiadanieMOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop