MALIARSKE PRÁCE

Chystáte sa vymaľovať jednu izbu, byt, dom, kanceláriu či priemyselnú halu? Maľovanie je pre veľa ľudí nočnou morou, ale nemusí to tak byť, ak zveríte túto činnosť nám. V takomto prípade Vás čaká krásny úplne nový vzhľad Vášho domova a úplne bez Vašej námahy. Z času na čas to postihne každého a je nutné zahladiť diery, opraviť omietky, premaľovať steny, natrieť radiátory, okná či zárubne. Maľovanie vie byť časovo náročná práca a v niektorých prípadoch nemusí vyjsť podľa predstáv. S vymaľovaním úzko súvisí presúvanie a zakrývanie nábytku, či podláh pre ochranu a udržanie čistoty a zabezpečenie bezchybného výsledku.

Fľaky po zatečení rozhodne nie sú finálny výsledok, ktorý si predstavujete. Naši profesionálni maliari s dlhoročnou praxou vedia ako na to a vedia predísť všetkým nástrahám, ktoré sa v ich remesle môžu prihodiť. Upratanie po sebe je samozrejmosť.

Pre objednávku tejto služby nás neváhajte kontaktovať:

malovanie maliar bratislava

MALIAR

Stierkovanie, maľovanie, opravy poškodených stien, odstránenie starých náterov, zatretie fľakov po zatečení a pod.

Cena na vyžiadanieTAPETOVANIE

Tapetovanie steny či celej miestnosti každým druhom tapiet zvládnete s nami. Kontaktujte nás ešte dnes pre zaistenie termínu tapetovania.

Cena na vyžiadanietapety-tapetovanie

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici rekonstrukcie prerabky
remeselniciba montaz nabytku