MALIARSKE PRÁCE

Chystáte sa vymaľovať jednu izbu, byt, dom, kanceláriu či priemyselnú halu? Maľovanie je pre veľa ľudí nočnou morou, ale nemusí to tak byť, ak zveríte túto činnosť nám. V takomto prípade Vás čaká krásny úplne nový vzhľad Vášho domova a úplne bez Vašej námahy. Z času na čas to postihne každého a je nutné zahladiť diery, opraviť omietky, premaľovať steny, natrieť radiátory, okná či zárubne. Maľovanie vie byť časovo náročná práca a v niektorých prípadoch nemusí vyjsť podľa predstáv. S vymaľovaním úzko súvisí presúvanie a zakrývanie nábytku, či podláh pre ochranu a udržanie čistoty a zabezpečenie bezchybného výsledku.

Fľaky po zatečení rozhodne nie sú finálny výsledok, ktorý si predstavujete. Naši profesionálni maliari s dlhoročnou praxou vedia ako na to a vedia predísť všetkým nástrahám, ktoré sa v ich remesle môžu prihodiť. Upratanie po sebe je samozrejmosť.

Pre objednávku tejto služby nás neváhajte kontaktovať:

malovanie maliar bratislava

MALIAR

S maliarom získate experta na stierkovanie, maľovanie a opravy stien. Sme tu, aby sme odstránili staré nátery, zatreli fľaky po zatečení a poskytli špičkové služby. Naši odborníci sa starajú o každý detail, aby vaša stena vyzerala úplne nová. Dôkladné stierkovanie a precízne maľovanie zabezpečujú trvanlivosť a kvalitu. S našimi službami získate úplnú transformáciu vašich interiérových priestorov. Nechajte našich maliarov vykonať prácu a vaše steny budú žiariť novotou. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte dokonalé steny, na ktoré budete hrdí.

Cena na vyžiadanieTAPETOVANIE

Tapetovanie steny či celej miestnosti každým druhom tapiet zvládnete s nami. Kontaktujte nás ešte dnes pre zaistenie termínu tapetovania. Naši skúsení tapetári sa postarajú o precíznu inštaláciu tapiet, či už ide o jednoduché vzory alebo špeciálne dizajny. S našimi službami získate kvalitné tapetovanie, ktoré osvieži vašu miestnosť a prinesie nový štýl do vášho domova. Nechajte nás realizovať vaše nápady a transformujte svoje priestory s naším profesionálnym tapetovaním.

Cena na vyžiadanietapety-tapetovanie
remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop