montáž sadrokartónu

Prácu so sadrokartónom vykonávajú naši profesionálni sadrokartónisti. Sadrokartón sa využíva predovšetkým pri rekonštrukciách, výstavbe podkroví a samozrejme pri novostavbách. Zo sadrokartónu vieme vytvárať rôzne konštrukcie podľa Vašich požiadaviek. Pri montáži sadrokartónu je možnosť rátať aj s opravami danej steny či stropu. Všetko toto Vám ponúkame v celom Bratislavskom kraji, Trnave, Dunajskej Strede a Galante kedykoľvek to potrebujete. Ak máte záujem o väčšiu realizáciu, radi Vám pomôžeme aj v celom Trnavskom kraji.

Cena za takúto prácu veľmi závisí od celkovej plochy a náročnosti projektu samého. Radi k Vám zavítame a zistíme si skutočnosti Vášho projektu pri osobnej obhliadke.

Pre montovanie osvetlenia vo Vašej domácnosti je potrebná realizácia sadrokartónového podhľadu alebo zníženie stropu. Hravo si tým poradíme, v prípade potreby namontujeme dané osvetlenie, či vymaľujeme Váš nový sadrokartón.

Pre objednávku tejto služby nás neváhajte kontaktovať:

VÝHODY SADROKARTÓNU

– V spojení s izoláciou umožňuje odhlučnenie a znižuje straty tepla
– Ľahkosť
– Dostupná cena
– Rýchla montáž
– Variabilita
– Rovný povrch
– Odolnosť voči požiaru
– Anti-alergénny materiál

sadrokarton montaz vymena sadrokartonu

SADROKARTÓNISTI

Montáž sadrokartónu je našou špecializáciou. S použitím kvalitných sadrokartónových materiálov a profesionálnych profilov zabezpečujeme pevné a odolné konštrukcie. Naši odborníci sa starajú nielen o precízne tmelenie a osádzanie sadrokartónu, ale aj o opravu stien a podhľady. S našou skúsenosťou v oblasti montáže sadrokartónu dosiahnete dokonalý výsledok. Kontaktujte nás ešte dnes pre profesionálnu montáž sadrokartónu a transformujte svoje interiéry s našimi špičkovými službami.

Cena na vyžiadanieMOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop