montáž sadrokartónu

Prácu so sadrokartónom vykonávajú naši profesionálni sadrokartónisti. Sadrokartón sa využíva predovšetkým pri rekonštrukciách, výstavbe podkroví a samozrejme pri novostavbách. Zo sadrokartónu vieme vytvárať rôzne konštrukcie podľa Vašich požiadaviek. Pri montáži sadrokartónu je možnosť rátať aj s opravami danej steny či stropu. Všetko toto Vám ponúkame v celom Bratislavskom kraji, Trnave, Dunajskej Strede a Galante kedykoľvek to potrebujete. Ak máte záujem o väčšiu realizáciu, radi Vám pomôžeme aj v celom Trnavskom kraji.

Cena za takúto prácu veľmi závisí od celkovej plochy a náročnosti projektu samého. Radi k Vám zavítame a zistíme si skutočnosti Vášho projektu pri osobnej obhliadke.

Pre montovanie osvetlenia vo Vašej domácnosti je potrebná realizácia sadrokartónového podhľadu alebo zníženie stropu. Hravo si tým poradíme, v prípade potreby namontujeme dané osvetlenie, či vymaľujeme Váš nový sadrokartón.

Pre objednávku tejto služby nás neváhajte kontaktovať:

VÝHODY SADROKARTÓNU

– V spojení s izoláciou umožňuje odhlučnenie a znižuje straty tepla
– Ľahkosť
– Dostupná cena
– Rýchla montáž
– Variabilita
– Rovný povrch
– Odolnosť voči požiaru
– Anti-alergénny materiál

sadrokarton montaz vymena sadrokartonu

SADROKARTÓNISTI

Sadrokartón, profily, tmelenie, osádzanie sadrokartónu, sadrokartónové steny, pohľady zospodu, opraviť steny, konštrukcie, SDK, montáž sadrokartónu

Cena na vyžiadanieMOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici rekonstrukcie prerabky
remeselniciba montaz nabytku