ELEKTROINŠTALÁCIE

Potrebujete pomôcť v oblasti elektriky? Ponúkame elektroinštalačné práce v celom Bratislavskom kraji pre súkromné osoby aj firmy. Prácu vykonávame ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Ponúkame služby ako sú rekonštrukcia, servis a údržba starších ale aj moderných elektroinštalácií pod jednou strechou. V prípade potreby Vám navrhneme novú elektroinštaláciu alebo vieme postupovať podľa už existujúceho projektu. Naši elektrikári pracujú kvalitne, majú slušné vystupovanie a sú ochotní Vám odborne poradiť na základe svojich skúseností.

V dnešnej dobe už to bez elektriny nejde. Aj banálny problém ako nefunkčná zástrčka môže mať radikálny dopad na Vašu domácnosť. Preto keď sa stane nejaká nehoda, okamžite musíte nájsť, ktorý schopný elektrikár Vám pomôže tento problém vyriešiť.

Pre objednanie elektrikára nás neváhajte kontaktovať:

elektrikar bratislava hodinovy manzel

ELEKTRIKÁR

V oblasti elektroinštalácií ponúkame: zapojenie, montáž, revízie, opravy, výmeny. Stačí nám zavolať, napísať email alebo vyplniť kontaktný formulár a pomôžeme Vám so všetkým čo môžte potrebovať.

Cena na vyžiadanieRevízie elektroinštalácií

REVÍZNY TECHNIK

Potrebujete dobrého revízneho technika elektroinštalácií ? Naši profesionálni revízni technici pre Vaše elektroinštalácie nikdy neboli bližšie k Vám. Samozrejme, títo technici sú vybavení príslušným paragrafom na základe, ktorého môžu revíziu vykonávať. Pod túto kategóriu sa delí viacero podskupín, ako napríklad kontrola hromozvodov, bleskozvodov, elektrických rozvodov, poistiek či rôznych elektrospotrebičov.

Cena na vyžiadanierevizie elektrikar elektroinstalacie revizny technik
montaz-solarnych-panelov

Solárne panely

Montáž, servis a revízie Vašej fotovoltaiky pod jednou strechou. Neváhajte nás kontaktovať pre využitie energie zo slnka ešte dnes.

Cena na vyžiadanieMOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop