REVÍZNY TECHNIK

Ako jednu z mnohých činností, poskytujeme aj komplexné služby v oblasti revízií elektrických, plynových či kúrenárskych zariadení. Realizujeme revízie elektroinštalácií, bleskozvodov, spotrebičov, bezpečnostných systémov a v podstate všetkého, čo v dnešnej dobe každý čas od času potrebuje. Výber dobrého revízneho technika nemusí byť vždy najjednoduchší, avšak s nami to ľahké bude. Benefitom našich revíznych technikov je, že ak pri revízií nájdeme nedostatky, snažíme sa pre Vás vždy nájsť riešenie, ktorým Vás ušetríme opätovnej kontroly. Revíznu prehliadku vykonáme bez zbytočných komplikácií pre uľahčenie Vášho života, kedykoľvek, v celom Bratislavskom kraji, Galante, Dunajskej Strede a podľa potreby v celom Trnavskom kraji.

Pre objednávku revízie nás neváhajte kontaktovať:

revizie elektrikar elektroinstalacie revizny technik

Revízie elektroinštalácií

REVÍZNY TECHNIK

Potrebujete dobrého revízneho technika elektroinštalácií ? Naši profesionálni revízni technici pre Vaše elektroinštalácie nikdy neboli bližšie k Vám. Samozrejme, títo technici sú vybavení príslušným paragrafom na základe, ktorého môžu revíziu vykonávať. Pod túto kategóriu sa delí viacero podskupín, ako napríklad kontrola hromozvodov, bleskozvodov, elektrických rozvodov, poistiek či rôznych elektrospotrebičov. Radi pomôžeme aj s revíziou fotovoltaiky.

Cena na vyžiadanieRevízie plynu

REVÍZNY TECHNIK

Revízny technik plynu je jeden z najdôležitejších technikov. V tomto odbore sa jedná o najprísnejšie pravidlá z hľadiska bezpečnosti, pretože plyn je veľmi nebezpečný, ak sa niečo naruší. Môžeme si uviesť pekný príklad výbuchu bytovky, pri ktorom došlo k zdemolovaniu celej budovy a v okamihu sa z dennodennej rutiny používania plynu stala zbraň. Tento segment má tiež viacero kategórií, napríklad revízia tlakovej nádoby, plynovej nádoby, trubiek a podobne.

Cena na vyžiadanierevizia plyn plynovy kotol servis revizny technik
vodár vodoinstalater bratislava revizny technik

Revízie vody

REVÍZNY TECHNIK

Revízia vody je jedna z menej častých revízií, avšak je dobré vedieť, kedy je ten správny čas vykonať ju. Pri tejto revízií sa kontrolujú najmä tlakové zariadenia ako je napríklad čerpadlo, ktoré rokmi už nemusí pracovať tak, ako by malo. Pri revízií kontrolujeme stav trubiek a všetkého čo sa vo Vašom objekte na nich napája. Niekedy totiž jedna stará trubka vie urobiť z Vášho dňa nechcenú katastrofu. Náš technik Vám zabezpečí ničím nerušený pokoj.

Cena na vyžiadanieKominár

REVÍZNY TECHNIK

Drvivá väčšina ľudí v dnešnej dobe kúri plynom alebo elektrinou. Samozrejme kotol alebo elektrinu Vám skontroluje aj revízny technik plynu alebo elektriny, ale čo keď ešte máte stále komín a využívate ho? Nuž aj ten občas potrebuje revíznu správu, aby ste boli v bezpečí. Aj s takouto revíznou správou Vám vieme pomôcť a sme tu pre Vás v celom Bratislavskom kraji.

Cena na vyžiadaniekominar bratislava revizia kominov
remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop