PLYNÁR

Viac ako 90% domácností využíva ako tepelný zdroj zemný plyn. Možno ho označiť za spoľahlivé a dostupné palivo. Používame ho v každodennom živote, robí náš život komfortnejší a nie je príliš náročný na prevádzku. Avšak aj o zariadenia využívajúce toto palivo sa čas od času treba starať. Táto práca však musí byť zverená profesionálom.

Na trhu nájdete veľa firiem, ktoré tieto služby ponúkajú, avšak buďte opatrní. Montáž plynového kotla a pripojenie plynových rozvodov radšej zverte serióznej firme so skúsenosťami a dobrými referenciami.

Naši odborníci majú v oblasti plynu dlhoročné skúsenosti a sú pravé tí, ktorých hľadáte. Sme tu pre Vás v celom Bratislavskom kraji kedykoľvek, keď potrebujete revíziu kotla, servis radiátorov alebo Vám len prišla nová varná doska.

Práca našich majstrov je na vysokej úrovni profesionality a čistota po odvedenej práci je u nás samozrejmosť. Naši majstri Vás radi informujú a poučia o princípe fungovania, výhodách a nevýhodách jednotlivých zariadení ako aj obsluhe takýchto zariadení.

Pre objednávku tejto služby nás neváhajte kontaktovať:

plynar plynari revizia plyn bratislava

PLYNÁRSKE PRÁCE

Kúrenár a kúrenárske práce, výmena radiátorov, výmena ventilov na radiátoroch, opravy a servis plynových kotlov všetkých značiek, opravy a montáže podlahových kúrení, plynové varné dosky a všetky kúrenárske práce.

Cena na vyžiadanieRevízie plynu

REVÍZNY TECHNIK

Revízny technik plynu je jeden z najdôležitejších technikov. V tomto odbore sa jedná o najprísnejšie pravidlá z hľadiska bezpečnosti, pretože plyn je veľmi nebezpečný, ak sa niečo naruší. Môžeme si uviesť pekný príklad výbuchu bytovky, pri ktorom došlo k zdemolovaniu celej budovy a v okamihu sa z dennodennej rutiny používania plynu stala zbraň. Tento segment má tiež viacero kategórií, napríklad revízia tlakovej nádoby, plynovej nádoby, trubiek a podobne.

Cena na vyžiadanierevizia plyn plynovy kotol servis revizny technik

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop