VODÁR

Poskytujeme široké spektrum prác v oblasti vodoinštalácií a kanalizačných rozvodov.
Pri svojej práci používame moderné technológie a inovatívne postupy. Vodoinštalácie realizujeme z certifikovaných a zdravotne nezávadných materiálov na to určených. Vždy sa pre Vás snažíme nájsť technicky vhodné a ekonomicky efektívne riešenie. Vodoinštalácie a ich rekonštrukcie realizujeme ako vo firmách, tak v novostavbách či v starších domoch a bytoch v celom Bratislavskom kraji, Trnave, Dunajskej Strede a Galante. Ak máte záujem o väčšiu realizáciu, radi Vám pomôžeme aj v celom Trnavskom kraji.

Keďže realizácia vodoinštalácií a aj ich údržba, či oprava je náročný proces, veľmi radi Vám s tým pomôžeme a ušetríme aj veľkú kopu nervov. Všetky vodoinštalačné práce Vám spravíme na výbornú, pretože spokojnosť Vás ako našich zákazníkov je vždy našou najväčšou prioritou.

Pre objednanie vodára nás neváhajte kontaktovať:

vodoinstalacie bratislava remeselnici

VODOINŠTALÁCIE

Výmena vodovodných batérií, sifónov, oprava WC a geberitov, upchaté odtoky a krtkovanie, výmena sprchových kútov, opravy únikov vody a všetky vodoinštalatérske práce.

Cena na vyžiadanieKRTKOVANIE

Upchatý záchod, umývadlo, sprcha, kanalizácia, potrubie či odtok? Poskytujeme čistenie odtokov, potrubí a kanalizácií v celom Bratislavskom kraji. Sme tu pre Vás každý deň, keď ste v núdzi. Pomôžeme Vám v bytoch, rodinných domoch, v kanceláriách, školách, škôlkach, reštauráciách, hoteloch či penziónoch. Čistenie Vašich potrubí je niečo, čo zvládneme ľavou zadnou. Naši odborníci sa na túto činnosť zameriavajú každodenne a majú dlhoročné skúsenosti. Efektívne a rýchlo Vám pomôžu aj s väčšími poruchami a preventívne ošetria Vaše potrubie, aby sa Vám v budúcnosti nestal podobný problém.

U nás si môžete byť istý, že to tiecť už nebude a nič nebude upchaté. Kde všetci zlyhali, nastupujeme MY !

Cena na vyžiadaniekrtkovanie havarijna sluzba bratislava
vodár vodoinstalater bratislava revizny technik

Revízie vody

REVÍZNY TECHNIK

Revízia vody je jedna z menej častých revízií, avšak je dobré vedieť, kedy je ten správny čas vykonať ju. Pri tejto revízií sa kontrolujú najmä tlakové zariadenia ako je napríklad čerpadlo, ktoré rokmi už nemusí pracovať tak, ako by malo. Pri revízií kontrolujeme stav trubiek a všetkého čo sa vo Vašom objekte na nich napája. Niekedy totiž jedna stará trubka vie urobiť z Vášho dňa nechcenú katastrofu. Náš technik Vám zabezpečí ničím nerušený pokoj.

Cena na vyžiadanieremeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop