Rekonštrukcia kúpeľne

Jednou z najkomplikovanejších častí rekonštrukcie bytu je práve prerábanie kúpeľne alebo tiež prerábanie bytového jadra. Takéto prerábanie si totižto vyžaduje zapojenie viacerých profesií súčasne. Potrebný sú majstri, ktorí vedia klásť dlažbu, inštalatéri v oblasti vody, murár, natierač, elektrikár, či zruční majstri, ktorí vedia nainštalovať sanitu a nábytok. Naši majstri toto všetko spolu zvládajú a výborne spolu kolaborujú na vytvorenie dokonalého finálneho výsledku skĺbením Vašich predstáv a ich vedomostí o realizácií projektu z ich dlhoročných skúsenosti.

Prerábanie kúpeľne začína Vašou predstavou, následne konzultáciou s interiérovým architektom a dizajnérom, konzultácia v interiérovom štúdiu alebo svojpomocné navrhnutie Vami samými. Potom sa do práce púšťame my.

Cena rekonštrukcie závisí od mnohých faktorov, a teda si radi vyhradíme čas na osobnú obhliadku u Vás doma. Zistíme a premeriame všetko, čo potrebujeme a vystavíme Vám cenovú ponuku na Vašu novú kúpeľňu.

Pre objednávku tejto služby nás neváhajte kontaktovať:

prerabka kupelne bratislava

Prerábka kúpeľne

Sanita, obklady, dlažby, kompletná rekonštrukcia kúpeľne.

Cena na vyžiadanieMOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop