MONTÁŽ KUCHYNSKEJ LINKY

Hľadáte niekoho kto Vám perfektne osadí a namontuje linku, pracovnú dosku, spotrebiče, plynovú/elektrickú rúru či digestor? Aj toto sú veci, s ktorými Vám radi pomôžeme. Kuchyne a všetko v nich je práve to, čo potrebujete? Naši majstri si hravo poradia s vašou novou kuchyňou v celom Bratislavskom a Trnavskom kraji rýchlo a precízne.
Aj jednoduchšie práce ako odvezenie starých spotrebičov alebo výmena kuchynského drezu sú pre našich majstrov malina.
Máme dlhoročné skúsenosti a veľa spokojných zákazníkov, ktorí si možno práve teraz varia obed v kuchyni od nás. Neváhajte a informujte sa na našom telefónnom čísle o Vašej možnosti na novú kuchyňu teraz. Určite nebudete ľutovať.

Montáž korpusov a pracovných dosiek, osadenie dvierok a ich vyladenie, pracovné dosky s neviditeľným spojom, vyrezávanie otvorov na kuchynský drez či varný panel do pracovnej dosky, montáž a pripojenie spotrebičov, vodoinštalačné pripojenie, vodovodné batérie, napájanie umývačky aj montáž sifónov je pre nás hračka.

Pre objednávku tejto služby nás neváhajte kontaktovať:

prerabka kuchyne rekonstrukcia montáž kuchynskej linky

KUCHYNSKÁ LINKA

Montáž kuchynskej linky, demontáž, kuchynská linka, neviditeľný spoj

Cena na vyžiadanieremeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop