montáž tv

Kúpili ste si nový televízor a chcete ho mať rýchlo a bez starostí namontovaný na stene, aby ste si mohli ešte večer užívať svoj obľúbený film, seriál či dokument ? My Vám s tým pomôžeme. Pomôžeme Vám vybrať ten správny stojan, prípadne Vám radi poradíme aj s výberom televízora.

Pri montáži dokážeme z estetickej stránky vyhovieť aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi. Kabeláž od televízora Vám vieme zapustiť do steny, schovať do esteticky vhodnej lišty či vytvoriť zástrčku za Vaším novým televízorom. Po montáži po sebe samozrejme upraceme, aby ste nemali žiadne ďalšie starosti.

Montáž televízorov s veľkou uhlopriečkou môže byť aj pre domáceho kutila náročnejšie, hlavne keď je na to sám. Televízor osadíme do každého typu steny, zbavíme Vás časovo náročného výberu správneho držiaku ako aj výberu tých správnych príchytiek a skrutiek do Vašej steny. Ak Vám nestačia reproduktory Vašej novej TV, radi sa pozrieme aj na riešenie novej audio sústavy pre ešte lepší zážitok z filmov či seriálov.

Pre objednávku montáže TV nás neváhajte kontaktovať:

montáž tv

montáž tv na stenu

Montáž TV je naša hlavná služba, ktorú kombinujeme s ďalšími, pre ešte dokonalejší vzhľad Vašej izby pri kúpe nového televízoru. Od výberu držiaku cez montáž až po schovanie káblov to môžete nechať na nás. TV držiak prinesieme, montáž televízora na stenu precízne zrealizujeme a o odvoz starého televízora sa samozrejme postaráme. Táto služba je komplexná, teda urobíme všetko od A-Z.

Cena na vyžiadanieSchovanie káblov od TV

Schovanie káblov do steny, do lišty, za dekoračnú omietku či sadrokartónovú TV stenu zvládnete s nami. Túto službu môžeme poskytnúť buď samostatne, alebo aj ako kombináciu montáže TV na stenu so schovaním káblov. Prečítajte si viac a vyberte si, ktorá možnosť sa Vám najviac páči.

Cena na vyžiadaniemontáž tv na sadrokartón
montáž naistavenie a inštalácia novej tv

nastavenie novej tv

Aj keď nepotrebujete namontovať televízor na stenu, radi pomôžeme s inštaláciou a nastavením Vašej novej TV. Postaráme sa o všetko potrebné, vysvetlíme Vám fungovanie Vašej novej TV prípadne pomôžeme s nastavením internetu v domácnosti. Prečítajte si viac o tom, ako Vám dokážeme pomôcť.

Cena na vyžiadanieNASTAVENIE DOMÁCEHO KINA

Domáce kino, výber domáceho kina, akustika, neviditeľná kabeláž, bluetooth, bluetooth audio. Toto všetko Vám namontujeme a nastavíme naraz. Dôsledné ukrytie kabeláže, aby vizuálne nenarúšala interiér je samozrejmosťou.

Cena na vyžiadanieaudia domace kino nastavenie remeselnici ba hodinovy manzel
montaz projektoru a platna

montáž projektoru na stenu / Strop

Montáž projektoru na každé miesto v domácnosti či firme s elegantným schovaním káblov, montážou premietacieho plátna ako aj zaučením a zaškolením o používaní. Neváhajte nás kontaktovať pre využitie služieb montáže projektoru pre dokonalé pozeranie filmov či prezentácií

Cena na vyžiadanieNemáte držiak na TV alebo neviete ako držiak vybrať?

Nevadí, radi Vám držiak vyberieme a prinesieme, budeme potrebovať len informáciu o aký držiak máte záujem. Tu sú tie najpoužívanejšie z nich:

Fixný držiak

Tento držiak montujeme najčastejšie. Ako napovedá jeho názov, je iba fixne umiestnený na stene a nedá sa s ním hýbať. Tento držiak je vhodný úplne pre všetky prípady a je najelegantnejší.

drziak na tv montaz plne pohyblivy naklopny

Plne pohyblivý držiak

S plne pohyblivým držiakom môžete pohybovať do strán, povystrčiť TV či naklápať obrazovku. Tento držiak je vhodný na TV ktorú chcete mať otočenú, vystrčenú z obývacej steny a pod.. Inštalácia tohto držiaku na sadrokartónovú stenu potrebuje špeciálne postupy, aby sme zabezpečili bezpečnosť montáže televízora.

montaz tv na sklopny drziak

Sklopný držiak

Tento držiak zdieľa vlastnosti s fixným držiakom, až na jednu jeho zásadnú výhodu. Tento držiak sa dá naklopiť hore a dole. To znamená, že ak náhodou chcete mať TV namontovanú vysoko na stene a zároveň chcete mať dobrý uhol na sledovanie, jednoducho držiak naklopíme a TV bude smerovať dole.

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Chcete vedieť viac?

Tu sú články, ktoré by Vás mohli zaujímať

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop