montáž tv

Kúpili ste si nový televízor a chcete ho mať rýchlo a bez starostí namontovaný na stene, aby ste si mohli ešte večer užívať svoj obľúbený film, seriál či dokument ? My Vám s tým pomôžeme. Pomôžeme Vám vybrať ten správny stojan, prípadne Vám radi poradíme aj s výberom televízora.

Pri montáži dokážeme z estetickej stránky vyhovieť aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi. Kabeláž od televízora Vám vieme zapustiť do steny, schovať do esteticky vhodnej lišty či vytvoriť zástrčku za Vaším novým televízorom. Po montáži po sebe samozrejme upraceme, aby ste nemali žiadne ďalšie starosti.

Montáž televízorov s veľkou uhlopriečkou môže byť aj pre domáceho kutila náročnejšie, hlavne keď je na to sám. Televízor osadíme do každého typu steny, zbavíme Vás časovo náročného výberu správneho držiaku ako aj výberu tých správnych príchytiek a skrutiek do Vašej steny. Ak Vám nestačia reproduktory Vašej novej TV, radi sa pozrieme aj na riešenie novej audio sústavy pre ešte lepší zážitok z filmov či seriálov.

Pre objednávku montáže TV nás neváhajte kontaktovať:

montáž tv

montáž tv na stenu

Montáž TV, odvoz starej TV, dovoz novej TV

Cena na vyžiadanieMOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici rekonstrukcie prerabky
remeselniciba montaz nabytku