Schovanie káblov od TV

Ak máte Vašu TV primontovanú na stenu pomocou držiaku, táto služba je pre Vás. Profesionálne estetické schovanie káblov pre vašu elektroniku a drobné elektrické práce sú našou špecializáciou. Káble od Vašej TV dokážeme schovať viacerými spôsobmi, ako do lišty, do steny, za sadrokartón či vystupujúcou omietkou. Prečítajte si viac o riešeniach, ktoré poskytujeme a vyberte si to Vaše.

Pre objednávku schovania káblov od televízora nás neváhajte kontaktovať:

montáž tv na sadrokartón

Tunel na káble

Šetrné vyrezávanie tunelov do stien. Táto metóda je ideálna nielen pre nové stavby, ale aj pre hotové interiéry. Takýto tunel vieme realizovať do každého druhu stien, teda tehly, panelu aj sadrokartónu. Spočíva v tom, že vysekáme do steny dieru, následne do nej umiestnime tunel na káble, stenu zasádrujeme a na druhý deň zamaľujeme.

Cena na vyžiadanieSadrokartónová TV stena

Navrhujeme a vyrábame TV steny z sadrokartónu podľa vašich predstáv. Tieto špeciálne navrhnuté steny nie sú len funkčné, ale sú aj estetickým prvkom pre váš domov. Okrem skrytia káblov dokážeme vytvoriť priestor pre rôzne doplnky, ako sú krb, police alebo iné prvky, čím sa stávajú ústredným dizajnovým prvkom miestnosti.

Cena na vyžiadaniemontáž tv na stenu s vystupujúcou dekoratívnou omietkou
inštalácia novej tv a nastavenie aplikácií

Dekoratívna omietka

Naša služba dekoratívnej omietky umožňuje skrytie káblov za stenové lamely a aplikáciu estetických omietok. Tento spôsob nie lenže skrýva káble, ale tiež pridáva do interiéru štýlový dizajnový prvok. Nakoľko existuje veľa variácií, je cenová ponuka na túto službu bude vyhotovená po obhliadke priestoru

Cena na vyžiadanieVytvorenie elektrickej zástčky za TV

Ak viete, že miesto na ktorom je Vaša nová TV je trvalé miesto pre TV, navrhujeme túto možnosť. Náš elektrikár Vám z najbližšej možnej elektrickej zástčky natiahne v stene kábel na novú zástrčku, ktorá sa bude nachádzať za televízorom. Táto zástrčka môže slúžiť ako na TV, tak aj soundbar umiestnený pod TV, pre najideálnejší vzhľad a kabeláž.

Cena na vyžiadanieelektricka zastrcka za tv montaz
remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Chcete vedieť viac?

Tu sú články, ktoré by Vás mohli zaujímať

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop