Inštalácia a nastavenie TV

Okrem montáže tv na stenu, ponúkame aj následnú inštaláciu a nastavenie Vášho nového televízoru. Naša služba zahŕňa:

Profesionálnu inštaláciu: Naši technici sú vyškolení a pripravení nainštalovať vašu televíziu podľa vašich požiadaviek a optimálneho umiestnenia.

Nastavenie Vášho poskytovateľa TV: Nastavíme Vašu MagioTV, o2 TV, UPC, Skylink, Orange či iné…

Nastavenie obrazu a zvuku: Pomôžeme vám optimalizovať nastavenia obrazu a zvuku, aby ste mohli zažiť najlepšie možné televízne zážitky.

Pripojenie k sieti a externým zariadeniam: Nastavíme pripojenie k internetu, prepojenie s externými zariadeniami ako herné konzoly, Blu-ray prehrávače alebo soundbary, aby ste mohli využívať všetky funkcie vašej novej TV.

Vysvetlenie: Pred odchodom naši odborníci overia, či je vaša televízia správne nainštalovaná a ukážu vám základné funkcie, aby ste sa s novým zariadením cítili pohodlne.

Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová, a preto sa snažíme zabezpečiť, aby bola celá inštalácia televízie pre vás čo najjednoduchšia. Stačí nás kontaktovať a my sa postaráme o zvyšok, aby ste si mohli užívať váš nový televízny zážitok bez starostí.

Pre objednanie nastavenia TV nás neváhajte kontaktovať:

montáž naistavenie a inštalácia novej tv

nastavenie novej tv

Aj keď nemáte TV na stene, radi pomôžeme s inštaláciou a nastavením Vašej novej TV. Postaráme sa o všetko potrebné, vysvetlíme Vám fungovanie Vašej novej TV prípadne pomôžeme s nastavením internetu v domácnosti.

Cena na vyžiadanieremeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Chcete vedieť viac?

Tu sú články, ktoré by Vás mohli zaujímať

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop