POKLÁDKA PODLAHY

Položenie drevenej a plávajúcej podlahy? Brúsenie starej podlahy? Linoleum? Aj toto u Vás doma, či vo firme precízne zrealizujeme v celom Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Drevené a plávajúce podlahy majú svoje nezameniteľné miesto v našich domovoch. Ich krása a prirodzenosť nás oslovuje. Prevedenie drevenej podlahy nie je problém, pretože vieme, že každý má iný vkus a preferencie. Aj keď vyžadujú trochu viac starostlivosti, stojí to za to, pretože krása dreva je nezameniteľná. Pre tých, ktorí už majú drevenú podlahu, ponúkame aj brúsenie, aby získali nový život.

Čo sa týka linolea, aj napriek nástupu iných materiálov, stále je v kurze. Tepelná izolácia, odolnosť voči vode a prijateľná cena robia z linolea výbornú voľbu. Vaše nohy sa nebudú trápiť chladom, a jednoduchá údržba a dlhá životnosť robia linoleum praktickým riešením. Máme široký výber vzorov a radi vám pomôžeme s výberom, aby ste dosiahli optimálnu kvalitu za rozumnú cenu.

Pre objednávku tejto služby nás neváhajte kontaktovať:

drevene podlahy montaz bratislava

Drevená / plávajúca podlaha

POKLÁDKA PODLAHY

Drevené podlahy ešte zo sveta nevymizli, práve naopak, dostávajú sa znova do obehu. Každý z nás niekedy sníval o podlahe z krásneho dreva napríklad z dubu. Preto zrealizovať drevenú podlahu nie je pre nás žiadny problém. Každý má iný výber a vkus, ale drevo je predsa drevo. Je to prírodné a krásne. Síce na údržbu je to náročnejšie, ale predsa sa hovorí: ” Za krásu sa trpí”. Myslíme aj na ľudí, ktorí už túto podlahu majú dlhodobo. Časom sa predsa všetko poškodí alebo už to nevyzerá ako nové. Preto prichádzame aj s brúsením drevených podláh, pretože si uvedomujeme, že všetkému sa dá vdýchnuť nový život a aby mal náš zákazník z vybrúsenej podlahy rovnaký pocit, ako keď bola nová.

Cena na vyžiadanielinoleum

POKLÁDKA PODLAHY

Aj keď do módy prichádzajú čoraz častejšie dlažby, v kurze stále zostáva aj staré dobré linoleum. K výhodám linolea patrí samozrejme tepelná izolácia, vodoodolnosť a taktiež cena. Pri dnešných rapídnych rastoch cien materiálov pri linoleu vám vaša peňaženka poďakuje. Taktiež vaše chodidlá nebudú trpieť chladom od zeme, keďže linoleum nepúšťa toľko chladu. Linoleum je jednoduché na údržbu a vydrží vám veľmi, veľmi dlhú dobu. V neposlednom rade, ak budete mat návštevu nemusíte sa báť, že im bude zima od nôh, práveže naopak. Široký výber linoleum vzorov vám zabezpečí spokojnosť vašej mysle, že ste si vybrali podľa seba, samozrejme s výberom radi pomôžeme, aby sme zaručili najlepšiu kvalitu za najlepšie peniaze, a tým pádom najlepší konečný výsledok.

Cena na vyžiadanielinoleum pokladka linolea bratislava

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

remeselnici hodinovy manzel profi

AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ ?

Zaujala Vás služba ktorú ponúkame ? Chcete sa informovať ohľadom ceny ? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo pomocou kontaktného formuláru. Pomôžeme radi aj Vám.

remeselnici-bratislava-rekonstrukcie
remeselnici-rekonstrukcie-majstri

Volajte +421 948 079 021
Po-Ne: 8:00 – 20:00

Ak náhodou nezdvíhame, možno sme práve na obhliadke. Ozveme sa Vám.

Napíšte email
info@remeselniciba.sk
Nonstop

Vyplňte formulár
Nonstop