Montáž nábytku

Od skriniek až po kuchynské linky a šatníky Bratislavský a Trnavský kraj.

Šetríme váš čas

Montujeme precízne

Môžete sa na nás spoľahnúť

Prečo sa rozhodnúť pre montáž nábytku od nás?

Naša spoločnosť sa odlišuje svojou dôrazom na kvalitu a detail. Sme rýchli, spoľahliví a naše služby sú cenovo dostupné. Každý kus nábytku montujeme s maximálnou starostlivosťou, aby sme zabezpečili jeho dlhú životnosť a bezpečnosť.

Výhody našich služieb

Rýchlosť a kvalita: Montáž vykonávame rýchlo a profesionálne.

Precíznosť: Dbáme na bezpečnosť pri každom kroku montáže.

Skúsenosti: Naši odborníci majú roky skúseností s montážou rôznych typov nábytku.

Chceli by ste sa niečo opýtať, naceniť, objednať ?

Volajte

Kedykoľvek od 8:00 do 21:00

alebo píšte

info@remeselniciba.sk

NONSTOP

Často sa nás pýtate

Odpovede na načastejši kladené otázky

Montujeme všetky druhy nábytku od jednoduchých stoličiek až po obývacie steny a kuchynské linky.

Montáž nábytku môže trvať 1 hodinu ale aj viacero dní. Veľmi záleží čo budeme montovať. Odhadovaný čas montáže Vám radi priblížime po prvom kontakte, kedy si prejdeme všetko, čo potrebujeme vedieť.

Cenu za montáž nábytku ovplyvňuje veľa faktorov. Záleží od toho koľko remeselníkov bude na montáži potrebných, Vašej adresy či koľko u Vás strávime. Cenu za montáž nábytku Vám radi povieme pri prvom rozhovore v ktorom si povieme všetky potrebné informácie.

Áno, na všetky vykonané práce a použité materiály poskytujeme záruku. Konkrétne podmienky záruky a jej rozsah vám vysvetlíme počas konzultácie. Naším cieľom je vaša úplná spokojnosť s kvalitou našej práce

Samozrejme, termíny na montáž nábytku radi prispôsobíme Vašim potrebám. Často sa vieme dohodnúť aj na „Expresnej“ montáži nábytku, kedy prídeme aj na druhý deň.

Nemusíte pripravovať nič, pri montáži nábytku Vám radi pomôžeme so všetkým, čo bude potrebné.

Samozrejme, montujeme všetko čo Vás len napadne. V prípade záujmu Vám naši stolári vyhotovia kuchynskú linku či vstavanú skriňu na mieru, ktorú aj zmontujeme.

Poskytujeme všetky práce spojené s montážou nábytku, či sa jedná o demontáž, odvoz alebo montáž nábytku.

Naše termíny sú flexibilné a v prípade nutnosti montáže cez sviatky či víkendy si radi dohodneme termín aj v tieto dni.

Nábytok zakúpený v zahraničí radi zmontujeme tak isto ako ten náš.

Naši montážnici majú všetky potrebné znalosti, skúsenosti a náradie na zaručenie bezpečnej a plynulej montáže.

Prinášame si so sebou všetko potrebné na zaručenie plynulej montáže Vášho nábytku a nestane sa, že by sme kvôli nedostatočnému náradiu predlžovali termín dokončenia montáže.

Veľmi záleží čo požadujete, no vždy sa snažíme vyhovieť každej požiadavke na úpravu či prispôsobenie nábytku.

Nakoľko montujeme nábytok profesionálnymi nástrojmi a naši majstri majú dlhoročné skúsenosti s montážou nábytku, problémy prakticky neexistujú. Samozrejme, keby sa čokoľvek stane, radi prídeme a opravíme, čo bude potrebné.

Radi pomôžeme so všetkým čo budete potrebovať pri výbere nábytku. Myslíme na všetko od zamerania a uchytenia až po kvalitu nábytku.

Počet montážnikov závisí od konkrétneho projektu. V domácnostiach sa väčšinou stretnete s jedným, dvoma a maximálne troma montážnikmi. V prípade väčšej montáže napríklad v kancelárskej budove, môže prísť naraz aj 10 montážnikov.

Samozrejme, radi zmontujeme všetko čo potrebujete. Pozrite si čo všetko sme už montovali na našom Instagrame či Facebooku.